Ar inovatīvām tehnoloģijām uzcelta jauna ražotne Krustpils novadā

Piensaimniecības tehnikas kompānija SIA “Armiks” Krustpils novadā ir uzcēlusi jaunu ražotni – montēšanas cehu un biroja telpas. Būvniecībā ir izmantotas inovatīvas tehnoloģijas. Atklāšana notiks piektdien, 17.maijā, pulksten 14:30. Esat laipni aicināti!

Līdzšinējā SIA “Armiks” adrese attiecīgi ir mainīta no Jēkabpils, Kazarmu ielas 3, uz “Osīši”, Kūku pagasts, Krustpils novads.

Latvijā SIA “Armiks” ir oficiālais pārtikas rūpniecības tehnoloģiju ražotāja GEA (Vācija) pārstāvis.

Projektētājs un būvnieks jaunajam montēšanas ceham un biroja telpām ir SIA “Jēkabpils PMK”. Būvē ir izmantotas inovatīvas tehnoloģijas – atviegloti cokolpaneļi ar tukšķermeņu moduļiem (Vācijas kompānijas Cobiax tehnoloģija), kā arī sadarbībā ar SIA “Gaujas koks” ? krustā līmēti masīvkoka paneļi (CLT).

Tukšķermeņu tehnoloģija ļauj ietaupīt būvniecības procesā nepieciešamo betona daudzumu, līdztekus atvieglojot tradicionāli smagās konstrukcijas. Tas sniedz arhitektoniskas un finansiālas priekšrocības ēku plānošanā, kā arī mazina šādi veiktas būvniecības “oglekļa pēdu”. Proti, šī ir videi draudzīga tehnoloģija, kas betona mazākā patēriņa dēļ samazina arī tā ražošanā, transportā un būvniecības procesā radīto izmešu daudzumu. Savukārt krustā līmēti masīvkoka paneļi ir ar augstu spiediena un uguns izturību.

Arī jaunās ražotnes apkures sistēma ir ar inovatīvu risinājumu – tajā ir uzstādīts SIA “Cool Heating” apkures katls SILDI ar automātisko degļa attīrīšanas sistēmu.

Projekts ir īstenots ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansiālo atbalstu.

Pielikumā lūdzam skatīt arī informatīvos attēlus par projektu. Vienā no attēliem redzams arī Guntis Kalniņš, SIA “Armiks” līdzīpašnieks.

Papildu informācija:

Arnis Putniņš, “Jēkabpils PMK” valdes loceklis, būvdarbu vadītājs, darba aizsardzības, vides aizsardzības vecākais speciālists

Mob. 29459348

E-pasts: arnis.putnins@jpmk.lv

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru