Fotogrāfs uzmeklējis cilvēkus, kas sen atpakaļ bija viņam pozējuši

Kriss Poržs (Chris Porsz) mīl fotografēt cilvēkus. Tālajos iepriekšējā gadsimta 70. un 80. gados  viņš mēdza stundām ilgi staigāt pa Pīterboro pilsētu un fotografēt nepazīstamos cilvēkus, kurus satika savā ceļā.  Tie bija vienkārši ļaudis, sākot no policistiem, kas pildīja savus pienākumus,  līdz pat neparastajiem pankiem.

Pagāja 30 gadi un vīrietis nolēma atkārtoti izveidot pagātnes fotogrāfijas, tāpēc uzmeklēt visus nejauši sastaptos cilvēkus. Starp citu, no viņa sanāktu diezgan labs detektīvs.

Viņš ilgi un neatlaidīgi meklēja cilvēkus no saviem foto uzņēmumiem un lūdza tos atgriezties uz tām pašām vietām, kur tika fotografēti pirmo reizi pirms 30 gadiem. Tāpat arī cilvēki centās pēc iespējas līdzīgāk nostāties un pozēt kā toreiz.

avots


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close