Kā pēc mīlēšanās uzvedas Zodiaka zīmju vīrieši

Uzzināsim, kā uzvedas vīrieši pēc intīmas tuvības, paskatoties uz viņu piederību noteiktai Zodiaka zīmei.

Sievietes par vīrieša patiesajām jūtām spriež nevis pēc vārdiem, bet gan darbiem. Tieši tāpēc jaunkundze, kura vēlas par sava mīļotā cilvēka attieksmi pret viņu, vēro viņa uzvedību. Viņa skaidri zina, ka vispatiesākie vīrieši ir tuvības mirkļos, tāpēc jo īpaši uzmanīgi vēro sava mīļotā uzvedību pēc mīlēšanās. Tieši šajās minūtēs vīrieši atklāj savu patieso seju.

Auns

Šīs zīmes vīrieši ir noslēgtas personības – tie nav pieraduši izrādīt savas jūtas pat tuvības mirkļos. Gūstot baudu savas mīļotās apskāvienos. Auns acumirklī novēršas, dod sev piecas minūtes atpūtas brīdi, un pēc tam atgriežas pie iesāktā. Šim vīrietim patiešām visa dzīve ir izplānota pa minūtei, un viņam nemaz nepatīk “vēršainās mīļošanās”, un tāpēc atpūties, viņš nekavējoties atkāpjas. Turklāt “bēgšana” no laulības gultas nekādā gadījumā neliecina par attieksmi pret savu mīļoto. Vienkārši viņš uzskata, ka savas jūtas jau ir pierādījis tuvības laikā.

Vērsis

Mīlēšanās ar Vērša vīrieti ir pavisam savādāka. Tieši viņš jūs nelaidīs ārā no gultas, jo pats dievina maigoties mīļotās apskāvienos, pat neizrunājot ne vārda, vienkārši skūpstoties vai klausoties mīļotās elpā. Venēras pakļautais ir slavens baudas mīļotājs, kurš vēlas paildzināt baudu. Dodiet viņam nedaudz laika, un pavisam drīs no maigajiem apskāvieniem un skūpstiem viņš ķersies klāt aktīvākai darbībai, lai procesu atkārtotu no sākuma. Vārdu sakot, ar Vērsi jūs dienām varat nepiecelties no gultas. Viņš jums sagādās brokastis gultā, un, ja vajadzīgs, pagatavos arī pusdienas un vakariņas!

LASI VĒL: 

Brīnišķīgs laiks Dvīņiem un naudas zaudējums Skorpioniem: horoskops jūnijam visām zodiaka zīmēm

Dvīņi

Dvīņu zīmes vīrietis ir neticami sabiedrisks, un tas nozīmē, ka jūs nepārtrauksiet runāties pat mīlēšanās laikā. Turklāt Gaisa stihijas pārstāvis neapklusīs pēc orgasma, viņš vēl gultā esot sāks atcerēties interesantus gadījumus, kas ar viņiem notikuši iepriekšējās attiecībās. Dvīnim ir svarīgi ne tikai apmierināt savu mīļoto, bet gan pārsteigt viņu, sasmīdināt un uzdāvināt vieglu saskarsmi. Ja izdosies iepriecināt savu partneri ar komunikāciju, Dvīnis uzskatīs, ka tuvība ir izdevusies.

Vēzis

Vēža zīmes vīriešiem intīmā tuvība nozīmē ļoti daudz. Tā viņu iedvesmo, veicina jūtu rašanos pret mīļoto sievieti, un tāpēc pēc mīlēšanās Vēzis sāk kalt nākotnes plānus. Ja jūs vēl neesat precēti, viņš visos sīkumos sāks aprakstīt kāzas, lūgs padomu, kur tādu pasākumu rīkot un ko aicināt ciemos. Ja jūs jau esat precēti, Vēzis sāks kopā ar jums sapņot par tuvākajiem svarīgiem pirkumiem. Un jums nāksies uzklausīt mīļoto sievieti un piedalīties sarunās, jo, ja Vēzis pamanīs jūsu intereses zudumu, viņš ļoti satrauksies.

LASI VĒL: 

Lūk vienīgais horoskops, kam patiešām ir nozīme. Piekrītiet? Godīgā astroloģija

Lauva

Lauvas pastāvīgi gaida uzslavas, un mīlēšanās šeit pavisam nav izņēmums. Pēc baudas priekiem šis vīrietis skatīsies uz jums kā varonis, kurš nesen kā veicis ko nozīmīgu! Saprotams, ka viņš gaidīs uzslavas un pateicības vārdus. Un jums nāksies runāt par viņa labajām īpašībām, jo Lauva obligāti sarunu virzīs tieši uz šo tēmu. Turklāt centieties izvairīties no sarkasma, slavējot Uguns stihijas pārstāvi, lai tas nekļūtu par spēcīgi triecienu viņa pašcieņai. Vārdu sakot, nebrīnieties, ja pēc mīlēšanās pamanīsiet Lauvu kailu sevi vērojam spogulī. Viņam taču vajag pārliecināties par savu neatvairību.

Jaunava

Jaunavas zīmes vīrieši mīlējās ar neticamu pašatdevi. Viņi it visā cenšas būt ideāli, un, protams, vēlas, lai viņu partnere jūsmotu par mīlēšanos ar tādu vīrieti. Bet pēc maiguma gultā šis pedantiskais stiprā dzimuma pārstāvis steidzas uz dušu! Tīrība ir pirmajā vietā, tāpēc nebrīnieties, ja Jaunava arī jums neļaus atgūties no vētrainā orgasma un tūlīt pēc viņa sūtīs uz dušu. Un jau pēc tam būs brokastis vai vakara tējas dzeršana ar sirsnīgām sarunām, kas absolūti nebūs saistītas ar nesen kā beigušos mīlēšanos. Šim vīrietim galvā jau ir citas rūpes, un viņš nav pieradis skatīties atpakaļ.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru