Kam nauda, kam – mīlestība. Lūk, ko dažādas Zodiaka zīmes var gaidīt šī gada beigās

Ko jums ir sagatavojis šis gads?

Astroloģe Kristina Demetresku un Stiri Actuale ir nopublicējuši prognozi 2019. gadam visām Zodiaka zīmēm. Un tā, ko mums sola zvaigznes?

Auns

Gads būs interesants, un tas būs lūzuma gads. Jums nāksies izvēlēties, pa kuru ceļu virzīties tālāk, jo virzieni ir pretēji. Koncentrējieties uz ģimeni, mājām, parūpējieties par komfortu, un tādā veidā jūs parūpēsieties par savu dvēseli. Mājīgas mājas sniedz miera sajūtu.

Kas attiecas uz virzīšanos pa karjeras kāpnēm, pievaldiet savas ambīcijas. Lai gūtu panākumus, nāksies pastrādāt.

 Vērsis

2019.gads – tas ir patiešām revolucionāras fāzes sākums, kas ilgs 7 gadus. Jums, visticamāk, nāksies sagatavoties apmācībām, pat tiem Vēršiem, kuri domāja, ka savu laiku jau ir nomācījušies.

Venēra valda pār naudu, jūtām, šarmu, dzirdi, garšu, redzi, tāpēc jūs varat koncentrēties uz pasākumiem, kas saistīti ar ziediem, smaržām, ēdienu, mūziku, krāsu, mākslu. Iespējams, ka daži no jums nonāks krustcelēs, un uzkāps uz personīgās attīstības un pašapziņas ceļa.

Dvīņi

Gads nebūs vienkāršs, jo Merkūrs nav jums labvēlīgā pozīcijā. Tāpēc personīgos jautājumos iespējamas problēmas, ar kurām, par laimi, Dvīņi spēj tikt galā.

Darbā iepriekšējā gadā veiktās pūles nebūs bijušas veltas, un 2019. gadā iespējamas jaunas iespējas. Dvīņi ieiet naudas mājā, un tas nedaudz mazinās viņu garīgo mētāšanos.

Vēzis

Ja kāds arī ir pelnījis būt par “Zodiaka zvaigzni”, tad tas ir Vēzis. Jums visam ir jābūt vienkāršāks, jo jūsu zīme tiek noteikta ar darbības vārdu “just”. Jūs protat nojaust notikumus, un, ja jūs nezināt, kas jums jādara, vienkārši paļaujieties uz savu intuīciju. Jums nāksies pieņemt lēmumus, kas nebūs viegli, un būs jāpabeidz nepabeigtie darbi. Gada vidū šīs zīmes pārstāvjiem sāksies nopietnas pārmaiņas, kas var biedēt. Bet patiesībā, tās visas notiks uz labu.

Lauva

Jūs jau esat sagatavojuši augsni vērienīgiem notikumiem un obligātām pārmaiņām jūsu dzīvē, ir pienācis laiks atjaunot jūsu spēkus. Planētu izkārtojums liek jums darīt visu rūpīgi, un pat ideāli. Bet jūs nevarēsiet visu pavilkt paši, tāpēc deleģējiet pilnvaras. Jums ir pienācis laiks izstrādāt pašiem savu hierarhiju.

Jaunava

2019.gadā jums lielāka uzmanība ir jāpievērš tam, ko jūs jūtat, un jācenšas saskatīt prieku pat sīkumos. Veltiet laiku ne tikai darbam, bet arī ģimenei. Ir pienācis laiks pievērsties savam vaļaspriekam, nostiprināt savu pārliecību, aizstāvēt savus ideālus, un atklāt jau sen apraktus talantus.

Svari

Jūsu horoskopā spēcīgu pozīciju ieņem planētas, kas simbolizē mājas un ģimeni. Tāpēc šajā plānā viss notiks labvēlīgi. Turklāt Svariem ir svarīgi saglabāt savu profesionālo pozīciju, un nesamazināt augšanas tempu. Zvaigznes ir labvēlīgas attīstībai..

Skorpions

2019.gada enerģija jau vairs nav tāda, kāda tā bija pagājušajā gadā. Tāpēc jums vajag meklēt citu stratēģiju, un tieši – sākt ar pārmaiņām sevī. Nedaudz atslābinieties, dariet vairāk to, ko jūs jūtat, bez daudziem sarežģītiem mērķiem. Visas tās lietas noved pie izsīkuma, un iztukšo jūsu spēkus. Koncentrējieties uz kaut ko vienu.

Strēlnieks

Ik pēc katriem 12 gadiem Jupiters atgriežas mājās un nes veiksmi, jo īpaši jums. Jūs saņemsiet vairāk, nekā gaidāt, un tas ir super. Visi jūsu iesākumi tiks atbalstīti, perspektīvas pārvērtīsies par noturīgām vērtībām, bet cerības kļūs par realizējamiem plāniem.

Mežāzis

Pagājušā gadā Mežāzis guva mācību, no kuras bija jāizdara secinājums. Jums vajag ķerties pie neatrisinātām problēmām, tāpēc arī nāksies daudz un cītīgi strādāt. Šis būs smags gads, bet ienesīgs.

Ūdensvīrs

Šo jūsu dzīves posmu pavada daudz kas nezināms. Dažas problēmas vēl nav redzamas, bet citas pagaidām tikai par sevi atgādina, un tās nāksies atrisināt uz paša resursu izsūknēšanas rēķina. Piestrādājiet pie savas pašpārliecības, kas traucē dzīvot gan jums, gan arī jūsu tuviniekiem.

Zivis

Pateicoties svarīgu planētu kulminācijai, šis gads būs Zviju sapņu īstenojums visos to skaistajos un daudzsološajos aspektos. Viss būs atkarīgs no tā, kā jūs pārvaldāt savu laiku, mērķus, līdzekļus, un kā jūs valdīsiet pār savām vājībām.

Ņemiet vērā šīs astrologa norādes!

avots: stiriactuale.net

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru