Pāvels Globa norādījis uz tām zodiaka zīmēm, kurām nedēļa sākot ar 7.septembris noritēs zem laimīgās zvaigznes

Populārais astrologs Pāves Globa norādījis, ka 5 zodiaka zīmēm nedēļa no 7. septembra paies zem laimīgās zvaigznes. Viņi var droši rēķināties ar panākumiem ikvienā lietā.

Šo zodiaka zīmju pārstāvjiem būs lieliska iespēja atrisināt grūtus uzdevumus bez īpašas piepūles. Ir vērts īpašu uzmanību veltīt savstarpējām attiecībām, jo bez problēmām izdosies izveidot kontaktu vai vienoties ar cilvēkiem, ar kuriem iepriekš vienkārši neizdevās atrast kopīgu valodu.

LASI VĒL: Es pat nedomāju, ka krēmu Nivea mazajās zilajās bundžiņās var izmantot arī tā! Brīnumains līdzeklis!

Šis būs brīnišķīgs laiks, lai satiktos ar cilvēkiem, pārrunātu un parakstītu svarīgus papīrus. 5 zodiaka zīmju pārstāvjiem ar 7. septembri būs atvērtas visas durvis karjeras izaugsmei, materiālā stāvokļa uzlabošanai un liktenīgām satikšanām.

Nedēļa paies nemanot. Vajadzēs daudz ko pagūt un nepalaist garām pašus svarīgākos mirkļus.

Tāpēc ir nepieciešams arī racionāli saplānot savu laiku, lai visur pagūtu. 5 zodiaka zīmēm ceļu izgaismos laimīgā zvaigzne, palīdzot tikt galā ar grūtībām un neļaujot zaudēt labo noskaņojumu.

Laimīgā zvaigzne viņiem sūtīs laimīgus gadījumus un iespējas, kuras būs nepieciešams izmantot.

Visu nedēļu sākot ar 7. septembri Vērši atradīsies pacilātā noskaņojumā. Jau pirmdien šīs zīmes pārstāvji saņems ziņu, no kuras viņi būs sajūsmā.

Pozitīvais noskaņojums ilgs visu nedēļu un veicinās Vērša jau tā lielās darba spējas. Viņi varēs izdarīt visu, kas iepriekš neizdevās vai nesanāca.

Šajā periodā zīmes pārstāvjus gaida liels pārsteigums no otrās pusītes. Mīļotie cilvēki Vēršiem jau sen ir gatavojuši kaut ko neaizmirstamu un šajās dienās kā reiz ar to viņus iepriecinās.

Vēži sajutīs, ka viņu dzīvē notiek pārmaiņas uz labo pusi. Liktenis šīs zīmes pārstāvjiem sūtīs uzreiz vairākas liktenīgas tikšanās.

Cilvēki, ar kuriem Vēži iepazīsies pēc 7. septembra, paliks viņu dzīvē uz visiem laikiem. Kāds kļūs par uzticamu draugu un domubiedru, kāds atbalstīs Vēžu virzīšanos pa karjeras kāpnēm, bet kāds kļūs par dzīves mīlestību.

Jaunavas peldēsies maigumā un mīlestībā, saņems komplimentus un apsveikumus. Daudzi cilvēki vēlēsies izteikt savu cieņu.

Laimīgā zvaigzne parādīs šīs zīmes pārstāvjiem pareizo ceļu tālākai darbībai. Jaunavām, kuras domā par darba nomaiņu, nedēļā sākot ar 7. septembri nepieciešams uzmanīgi attiekties pret zīmēm un jāieklausās iekšējā sajūtā.

Viņus sagaida jauns un labi apmaksāts darbs, kurš ļaus ne tikai uzlabot materiālo stāvokli, bet arī sniegs morālu gandarījumu.

Mežāžiem sāks īstenoties visslēptākās vēlēšanās, kuru īstenošanai iepriekš vienmēr bija kādi šķēršļi. Visu nedēļu sākot ar 7.septembri šīs zodiaka zīmes pārstāvji saņems atbildes uz saviem jautājumiem.

Daži Mežāži diezgan ātri atrisinās jautājumu par nekustamo īpašumu. Visi juridiskie un strīdīgie jautājumi tiks atrisināti burtiski nemanot par labu Mežāžiem.

LASI VĒL: Labākie komplimenti vīriešiem saskaņā ar Zodiaka zīmi. Vislabāk par to pastāstīs astrologi

Zivis varēs iztaisnot plecus un noticēt savai veiksmei. Brīnišķīga nedēļa sākot ar 7. septembri sāksies ar pozitīvu zvanu no cilvēka, ar kuru šīs zīmes pārstāvji jau sen nav tikušies.

Visa nedēļa būs pilna ar pozitīvismu un prieku. Zivīm nepieciešams sagatavoties satikt dārgus viesus. Šajā pašā laikā gaidāms apjomīgs papildinājums Zivju maciņos.

Laimīgā zvaigzne visdažādākajos veidos sekmēs Zivju veiksmi un neļauj garlaikoties šīs zīmes pārstāvjiem.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru