Šo Zodiaka zīmju vīriešus ļoti grūti pieradināt. Pasūks asinis

Viņi tik ļoti augstu vērtē savu brīvību un neatkarību, ka daudzi no viņiem tā arī nekad neapprecēsies. Bet, ja jūs esiet laimīga laulības gredzena īpašniece savienībā ar kādu no šīm Zodiaka zīmēm, ziniet – viņš patiešām jūs mīl.

Vai ir iespējams piejaucēt šīs Zodiaka zīmes vīriešus un kā to izdarīt?

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmes vīrietis ļoti mīl savu brīvību un neatkarību. Tāpēc viņš ilgi atliek iestūrēšanu laulības ostā. Pat pēc kāzām Ūdensvīrs nav gatavs atteikties no savām aizraušanām un ierastā dzīves veida. Savā izredzētajā Ūdensvīrs, pirmkārt, saskata labu draudzeni un noslēpumainu interesantu personību. Piejaucēt viņu nav iespējams, bet toties viņam var dot pilnīgu brīvību, un viņš pats ilgosies pēc jūsu uzmanības.

Strēlnieks

Vīrietis Strēlnieks nekad nav gatavs kāzām, bet tajā pašā laikā viņš tikai intereses pēc pieņem lēmumu apprecēties. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji necieš, kad viņus cenšas pārtaisīt vai arī kāds cenšas ierobežot viņu brīvību. Strēlnieks pieder grūti iekarojamiem vīriešiem, bet viņš vienmēr iet tur, kur viņam interesanti. Nevajag censties Strēlnieku kaut kā noturēt. Esiet optimistiska un interesanta, un viņš pats jums apniks ar savu uzmanību.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru