Kirkorovs šokēja visu Internetu ar savu neprātīgo klipu, kas uzfilmēts kopā ar Buzovu, Ļepsu un Timati – video

Kasiere Olga Buzova, bezpajumtnieks Grigorijs Ļepss, daudzbērnu tēvs Timati, Baskovs, kas vāc suņu fekālijas. Tā nav slima fantāzija, bet gan jaunais Filipa Kirkorova klips dziesmai “Garastāvokļa zilā krāsa”. Klipu filmējusi šova “Vakara Urganta” komanda.

Video dienas laikā savākusi vairāk par 1,5 miljons skatījumiem.

“Nu, apsveicu mūs ar pirmizrādi! Klips “Garastāvokļa zilā krāsa” jau ir kanālā YouTube! Tadu drosmi no mums pavisam noteikti neviens negaidīja! – rakstīja Kirkorovs sociālajā tīklā Instagram.  –  Un tie bija visfantastiskākie filmēšanas mirkļi manā dzīvē! Paldies kolēģiem un draugiem par drosmi un profesionalitāti, bet komdanai urgantcom  kopā ar @gudokgudok  par profesionalitāti un dzirksteļojošo humoru un fantāziju!

Jūs, mani dārgie Draugi, spīdoši nospēlējāt savas lomas!

avots


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close