Sieva padalījās ar aizkustinošu vīra vēstuli, ko viņš bija rakstījis pirms viņa nāves no COVID-19

13.decembrī 45 gadu vecumā no COVID-19 nomira Billijs Loredo, advokāts, kurš dzīvoja Edinburgā, Amerikā, bet viņam izdevās uzrakstīt pēdējo vēstuli sievai, ar kuru viņš dzīvoja 21 gadu.

“Viņš man dažas dienas pirms intubācijas nosūtīja šo vēstuli,” sacīja viņa sieva Sonija Kipurosa, norādot, ka Billijs bieži rakstīja viņai mīlas zīmītes un vairākas reizes mēnesī dāvināja viņai ziedus. Sieviete baidījās lasīt viņa vārdus. “Es sapratu to, ka viņš zināja, ka noteikti nomirs.”

LASI VĒL: Marta Meisone ir spēcīga sieviete, kura kapsulā nodzīvoja 60 gadus

“Es vēlos, lai tu zinātu, ka es katru dienu cītīgi cīnos par savu dzīvi. Es to daru tevis dēļ, tāpēc lai es atkal tevi varētu ieraudzīt,” vīrietis rakstīja vēstulē. – Tu esi vissvarīgākā persona manā dzīvē, man tevis pietrūkst katru dienu. Es zinu, ka es ne vienmēr esmu ideāls vīrietis, kāds es gribētu būt, bet es cenšos. Ja es izveseļošos, tad apsolu kļūt daudz labāks – dzīvē, gan Dieva priekšā un gan tavā priekšā. Tu esi pelnījusi visu to labāko, un, ja es saņemšu otru iespēju, es to izmantošu. Ja es neizdzīvošu, es vēlos, lai tu zinātu, ka esmu nodzīvojis ar tevi brīnišķīgu, laimīgu dzīvi un nekad to nemainītu pret kādu no pasaules bagātībām. Es arī vēlos, lai tu būtu laimīga un turpinātu dzīvot bez manis, bez nožēlas. Es tevi mīlu un ļoti ilgojos. Es turpināšu cīnīties. Mīlu, Bilij.”

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru