Viņa ir vismazākā mamma pasaulē. Bērns varēja saspiest viņas sirdi un plaušas. Bet viņai tomēr piedzima trešais bērniņš!

Reizēm cilvēku spītīgā vēlēšanās turpināt savu dzimti pārsteidz. Viens no tādiem stāstiem ir stāsts par 36 gadus veco Steisiju Heraldu, kura ir vien 71 cm gara.

Šī sieviete ir vismazākā mamma pasaulē. Pirms šī titula iegūšanas viņa satika savu vīru, 27 gadus veco Vilu Heraldu, kurš strāddā par mācītāju. Iepazīšanās notika 2000. gadā, un četrus gadus pēc tam Vils un Steisija apprecējās.

Pāris uzreiz nolēma, ka vēlas pilnvērtīgu ģimeni, bet ārsti paziņoja, ka tas nav iespējams, jo Steisijai tika diagnosticēta nopiena slimība – nepilnīga osteoģenēze.

Tādas slimības īpatnība ir palēnināta augšana, kas noved pie vāji attīstītām plaušām, kā arī ārkārtīgi smalkiem un lūstošiem kauliem. Ārsti sievietei paskaidroja, ka viņā augošais bērns var vienkārši saspiest viņas sirdi un plaušas. Bet izmisusī māmiņa neklausījās ārstu uzstādījumos un savos 36 gados viņai ir jau trīs bērni.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close