Visas slimības ir galvā. Lūk ko slimības var pastāstīt par jūsu kompleksiem un bailēm Jums ir gastrīts? Pietiks tik ļoti nervozēt!

Psihosomātika – medicīnas virziens, kas skaidro jā emocijas , bailes un psiholoģiskās barjeras ietekmē jūsu veselību. Zinātniski ir pierādīts, ka mūsu pārdzīvojumi un jūtas noved pie slimībām fiziskā līmenī.

Un tā, ko tad par jūsu kompleksiem un bailēm var pastāstīt jūsu slimības?

Mati

Ja jums agri nosirmo mati, izkrīt vai tie ir nespodri – tas liecina par bezpalīdzību, stresu, izmisumu un dzīves enerģijas trūkumu. Pastāvīgās bailes un saspringums iznīcina jūs un jūsu matus. Vienkārši esiet paši, ticiet sev un palīdzībai no augšas.

Reizēm problēmas ar matiem var liecināt par lielu egoismu, lepnumu un neapzinātu aizvainojumu uz Dievu.

Galva

Bieži galvassāpes rodas tad, ja jūsu prāts ir pārpildīts ar domām vai jūs uztveriet pārāk daudz informācijas.

Galvassāpes ir biežs ceļabiedrs cilvēkiem ar augstu intelektu, kuri ir pieraduši apspiest emocijas. Jūs esiet pārāk noraizējušies par rezultātu, bieži pārdzīvojiet sīkumu dēļ un vienmēr steidzieties.

Galvassāpes liecina par zemu pašvērtējumu,  neticību saviem spēkiem un nevēlēšanos atklāties.

Kakls un pleci

Kakls ir tilts starp prātu ( galvu) un jūtām ( ķermeni), starp materiālo un garīgo. Ja šī saikne ir traucēta, rodas problēmas ar kaklu.

Iespējams, ka jūs nospiež aizvainojuma slogs un jūs pārāk stipri pārdzīvojiet savu nepilnvērtību. Kakls sāp, kad mēs nevaram kādam piedot vai piedot sev.

Vai arī tad, ja jums trūkst lokanības: piemēram, jūs baidāties pagriezties, lai uzzinātu patiesību, kas tiek runāta jums aiz muguras, ignorējiet situāciju un nevēlieties tikt ar to skaidrībā.

Sāpes plecos signalizē par pārāk lielu emocionālo slodzi. Jūs netiekat galā ar emocionālo spiedienu. Iespējas, kāds jūsu apkārtējā sabiedrībā spiež uz jums. Vai arī jūs nevariet pieņemt svarīgu lēmumu.

Acis

Tālredzība – jūs neesiet spējīgi dzīvot šodienai, esiet radis ilgi visu apdomāt, jums ir grūti saskatīt situāciju kopainā.

Tuvredzība – jūs neesiet tālredzīgs cilvēks, baidāties no nākotnes un nevēlaties redzēt tālāk par savu degungalu.

Acs glaukoma. Jūs bieži atgriežaties pagātnē, nevēlaties samierināties ar kļūdām, kuras esiet pieļāvis un tās jūs nomoka līdz pat šim brīdim.

Daltonisms – jūs redziet pasauli pelēkā krāsā, jūs maz kas priecē.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu par citām ķermeņa daļām

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru